Mamy trzech nowych strażaków!

W sobotę 19 maja trzech druhów należących do naszej jednostki pozytywnie ukończyło Szkolenie Podstawowe Strażaków-Ratowników OSP!

Szkolenie trwało od 7 kwietnia i odbywało się w systemie weekendowym. Członkowie kursu uczestniczyli w zajęciach teoretycznych i praktycznych na terenie Komendy Powiatowej PSP w Mińsku Mazowieckim. Odbyli również szkolenie w komorze dymowej w Pionkach.

W sobotę na terenie komendy odbył się egzamin – najpierw część teoretyczna a następnie praktyczna, który wszyscy nasi druhowie – Ryszard Kowalski, Michał Nowosielski i Damian Ryszkus ukończyli z wynikiem pozytywnym. Wszystkim serdecznie gratulujemy! Od teraz mogą brać już czynny udział w działaniach ratowniczo-gaśniczych.