Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Akcje w dniach 16-18 kwietnia – Ochotnicza Straż Pożarna w Sulejówku

Akcje w dniach 16-18 kwietnia

W ciągu trzech dni trzykrotnie byliśmy dysponowani do akcji ratowniczo-gaśniczych, nawet w świąteczne dni musieliśmy wykazać się gotowością do działania.

W niedzielę 16 kwietnia dostaliśmy wezwanie do zatrucia tlenkiem węgla przy ul. Krasickiego w Sulejówku. Na miejsce udał się zastęp GCBA Scania. Na szczęście okazał się to alarm fałszywy.

W poniedziałek 17 kwietnia dostaliśmy zgłoszenie o pożarze pustostanu w Sulejówku przy ul. Ogrodniczej. Na miejsce udał się zastęp GCBA Scania. Po dojeździe na miejsce okazało się, że palą się śmieci zgromadzone w pustostanie. Na miejsce przybył również zastęp z JRG Mińsk Mazowiecki oraz policja. Do koszar wróciliśmy po ok. 40 minutach.

We wtorek 18 kwietnia zostaliśmy zadysponowani do szkoły podstawowej nr 3 w celu usunięcia gniazda szerszeni. Po dojeździe na miejsce zastępu GCBA Scania strażacy przystąpili do usunięcia gniazda. Akcja trwała niecałą godzinę.