Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Wypadek na ul. Armii Krajowej – Ochotnicza Straż Pożarna w Sulejówku

Wypadek na ul. Armii Krajowej

W sobotę 3 czerwca około godziny 13:30 dostaliśmy wezwanie do wypadku w Sulejówku na ul. Armii Krajowej. Na miejsce udały się dwa nasze zastępy – GBA Man i GCBA Scania.

W zgłoszeniu była informacja o dwóch osobach poszkodowanych. Po dojeździe na miejsce okazało się, że poszkodowany został tylko jeden z kierujących. W zderzeniu brał udział samochód osobowy oraz motocykl. Kierujący motocyklem został zabrany do szpitala. Strażacy zabezpieczyli rozbite pojazdy i miejsce zdarzenia. Na miejscu był również zastęp z JRG Mińsk Mazowiecki. Akcja trwała około 3 godzin.