Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Zabezpieczenie rajdu rowerowego – Ochotnicza Straż Pożarna w Sulejówku

Zabezpieczenie rajdu rowerowego

W niedziele 23 kwietnia braliśmy udział w zabezpieczeniu V rajdu rowerowego „Na wiosennym szlaku” organizowanym przez nasze miasto.

Na zabezpieczenie udały się dwa zastępy SLRMed VW Crafter oraz GBA Man. Dbaliśmy o bezpieczeństwo uczestników jak również o teren poligonu, na którym głównie miała miejsce trasa rajdu aby nie doszło do zaprószenia ognia. Oczywiście jak zawsze tam, gdzie pojawiają się nasze samochody byliśmy również atrakcją dla dzieci i dorosłych, którzy mogli się zapoznać z naszym sprzętem i służbą. Wszystkim uczestnikom rajdu serdecznie gratulujemy!