Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Wypadek na ul. Staszica – Ochotnicza Straż Pożarna w Sulejówku

Wypadek na ul. Staszica

W poniedziałek 10 kwietnia tuż przed godziną 13 zostaliśmy zadysponowani do wypadku w Sulejówku na ul. Staszica. Na miejsce udał się zastęp GBA Man.

W wypadku brał udział samochód osobowy oraz skuter. Według wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym wyjeżdżając z parkingu nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu skuterowi, w wyniku czego doszło do zderzenia a kierujący skuterem upadł kilka metrów dalej. Strażacy po dojeździe na miejsce pomogli pogotowiu ratunkowemu udzielić pomocy poszkodowanemu, zabezpieczyli miejsce zdarzenia i rozbite pojazdy. Akcja trwała około dwóch godzin.

Zdjęcia oraz film dostaliśmy od Pana Roberta.