Wypadek na skrzyżowaniu ul. Idzikowskiego i Piłsudskiego

W niedzielę 19 marca około godziny 13 dostaliśmy zgłoszenie o wypadku drogowym w Sulejówku na skrzyżowaniu ul. Idzikowskiego i Piłsudskiego.

Na miejsce udał się zastęp GBA Man. Po dojeździe na miejsce zdarzenia przystąpiliśmy do zabezpieczenia terenu akcji, rozbitych pojazdów oraz do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego zajęliśmy się osobami poszkodowanymi. Ostatecznie jedna osoba została zabrana do szpitala. Skrzyżowanie było częściowo zablokowane przez ponad 3 godziny. W wypadku brały udział dwa samochody osobowe marki BMW oraz Seat. Według wstępnych ustaleń do wypadku doszło przez nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierującego Seatem.

SiS na miejscu:

  • GBA Man OSP Sulejówek
  • GBA Scania JRG Mińsk Mazowiecki
  • pogotowie ratunkowe x2
  • policja x3
  • pomoc drogowa