Sukces jednego z członków z naszej MDP!

Michał Nalewaj – Zastępca Dowódcy naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej odniósł duży sukces w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

10 marca 2017 roku w budynku Komendy Powiatowej PSP w Mińsku Mazowieckim odbyły się eliminacje powiatowe jubileuszowego XXXX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”.

Sulejówek w kategorii gimnazjum reprezentował Michał Nalewaj, który jest członkiem naszej MDP. Michał odniósł duży sukces i w turnieju zajął drugie miejsce, czego serdecznie mu gratulujemy i jesteśmy bardzo z niego dumni!

W turnieju uczestniczyło: 23 uczniów ze szkół podstawowych, 19 uczniów gimnazjów i 7 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu mińskiego.