Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Msza Święta z okazji Dnia Strażaka – Ochotnicza Straż Pożarna w Sulejówku

Msza Święta z okazji Dnia Strażaka

4 maja czyli w dniu Międzynarodowego Dnia Strażaka w Żukowie odbyła się Msza Święta z udziałem Strażaków PSP i OSP powiatu mińskiego.

Msza odbyła się już 4 raz. Wzięły w niej udział poczty sztandarowe oraz delegacje z Ochotniczych Straży Pożarnych i Państwowej Straży Pożarnej oraz władze związkowe i samorządowe z naszego powiatu. Mszy przewodniczył ksiądz kapelan Zenon Wójcik. Po uroczystej mszy wszyscy udali się na skromny poczęstunek. Z naszej jednostki udział we mszy wziął poczet sztandarowy.

Jest to piękna tradycja, która mamy nadzieję, że będzie kontynuowana w kolejnych latach.