Kilka pożarów w ciągu tygodnia

Ostatni tydzień był dla nas bardzo pracowity. Łącznie w dniach 7-9 maja wyjeżdżaliśmy 5 razy głównie do pożarów poszycia leśnego.

7 maja o godzinie 11 dostaliśmy zgłoszenie o pożarze trawy w Hipolitowie. Pożar został ugaszony przy pomocy jednego prądu wody. Na miejscu GBA Star 266.

7 maja tuż po godzinie 23 dostaliśmy zgłoszenie o pożarze lasu w Sulejówku, przy ul Brzezińskiej. Po dojeździe na miejsce okazało się, że paliło się dzikie wysypisko śmieci w lesie. Pożar został ugaszony przy pomocy jednego prądu wody. Na miejscu GBA Star 266.

8 maja o godzinie 13:30 dostaliśmy zgłoszenie o pożarze poszycia leśnego w Sulejówku przy ul. Brzezińskiej. Spaliło się ok. 2000m2 poszycia leśnego. Akcja trwała około 1,5h, na miejscu OSP Sulejówek, OSP Długa Kościelna, OSP Cisie.

8 maja około godziny 19:50 dostaliśmy zgłoszenie o pożarze poszycia leśnego w Sulejówku przy ul. Żelaznej. Spaliło się ok. 1500m2 poszycia leśnego. Akcja trwała około 2h, na miejscu GBA Star 266 i GCBA Scania OSP Sulejówek.

9 maja około godziny 16:20 dostaliśmy zgłoszenie o pożarze poszycia leśnego w Sulejówku przy ul. Żelaznej. Na miejscu GBA Star 266.